زمینه های فعالیت

ما یک تیم سازمان‌یافته از مشاوران، مهندسان، کارگران ساختمانی و دانشمندان داده‌ای هستیم که همه یک چیز مشترک داریم: ما دوست داریم به چالش کشیده شویم. ما هر روز برای حل پیچیدگی بخش های انرژی، مواد شیمیایی و منابع دست به کار می شویم.

در طول ۴۰ سال گذشته شبکه ما رشد کرده است. این امر مسئولیت بیشتری را برای تأثیرگذاری مثبت بر صنایع ایران به همراه دارد. ما با مشتریان خود، مصرف کنندگان آنها و جوامع محلی برای ساختن فردایی بهتر کار می کنیم. و ما پایداری را در قلب همه چیز قرار می دهیم، خواه به مشتریان کمک کنیم دارایی های خود را بهبود بخشند یا آنها را برای فصل بعدی انتقال انرژی آماده کنیم.

با شناخت استعدادها، تجربه و پتانسیل افراد، محل کار متنوعی را پرورش می دهیم که در آن مراقب یکدیگر هستیم.
فرهنگی که در آن به محیط زیست و جوامعی که در آن کار می کنیم اهمیت می دهیم و در آن از مهارت ها، تخصص و قضاوت خود برای ایمن نگه داشتن مردم، مشتریان و جوامع خود استفاده می کنیم.

افراد انرژیران این اعتماد به نفس را دارند که سوال بپرسند و پاسخ های دریافتی خود را به چالش بکشند. ما در گفتگوهای باز و بحث سالم پیشرفت می کنیم. این افراد ما هستند که هر روز با استفاده از مهارت ها و تجربیات خود برای انطباق با شرایط در حال تغییر، ایمنی ایجاد می کنند. برای حمایت از آنها، ما به آنها امکان دسترسی به ابزارها و سیستم های پیشرو در صنعت را می دهیم و این امکان را برای آنها فراهم می کنیم که کار ایمن و موفق ارائه دهند.

مشتریان ما برای ارائه، توسعه، دیجیتالی کردن و کربن زدایی تحت فشار هستند. هر روز ده ها هزار مهندس ما برای کمک به آنها آماده هستند.

ما استعدادها را از سراسر کشور انتخاب می کنیم تا مقرون به صرفه ترین راه حل را ارائه دهیم. این بدان معناست که هیچ مانع جغرافیایی برای هر تلاش مهندسی و طراحی وجود ندارد. ما صدها ساعت کاری را از طریق این مدل ارائه می دهیم و همیشه در حال بهبود روش کار خود هستیم.

ما در نظر می گیریم که چگونه همه چیز با هم هماهنگ است، از برنامه ریزی، مهندسی دقیق و ساخت و ساز، بهره برداری و توسعه، از رده خارج کردن و احیاء. ما هر جا که بتوانیم برای کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت ‘یکی طراحی می کنیم، تعداد زیادی می سازیم’ اما وقتی مشکلات جدید به پای ما می‌آیند، مردم خود را جرأت می‌دهیم تا متفاوت فکر کنند و ارائه دهند.

صنایعی که به آنها خدمت می کنیم در حال تغییر هستند. با این حال، رویکرد ما به مهندسی و طراحی همیشه به درک آنچه مشتریان ما نیاز دارند و اینکه چگونه راه‌حل‌هایی را که ما ارائه می‌دهیم، پشتوانه می‌کند، بستگی دارد. فلسفه ما به مهندسان ما این امکان را می دهد که به جای صرفاً قابل تحویل ما، به طول عمر یک پروژه یا دارایی فکر کنند. ین از طریق چارچوب مهندسی ایمن و پایدار برای چرخه عمر دارایی (SEAL) شکل می‌گیرد، که تضمین می‌کند ما در مورد یکپارچگی فنی، ایمنی در طراحی و پایداری در هر کاری که انجام می‌دهیم فکر می‌کنیم.

زمینه های فعالیت

لیست رشته های دسته بندی فعالیت:

انرژیران انواع نیروگاه های نفت و گاز بالادستی را از سر چاه گرفته تا مراکز تصفیه را در خشکی و فراساحل طراحی و می سازد.

 • امکانات سر چاه
 • کارخانه های جمع آوری گاز و نفت
 • جداسازی سه فاز (نفت، گاز، آب) گیاهان
 • تصفیه خانه های گاز
 • کارخانه های تصفیه روغن
 • واحدهای بالابر گاز/تزریق گاز/تزریق آب
 • تصفیه خانه های پساب
 • پلتفرم های تولید فراساحل
 • واحدهای مدولار دریایی

این بخش از کسب و کار انرژیران بر طراحی، تامین مواد و ساخت کلیه تجهیزات استاتیک و بسته های فرآیندی برای کارخانه های تولید متمرکز است، آن دسته از شرکت هایی که بر فعالیت های پس از تولید نفت خام و گاز طبیعی، پالایشگاه های نفت و گاز، پردازشگرهای گاز طبیعی متمرکز هستند. ، واحدهای تاسیساتی، واحدهای ذخیره سازی، شرکت ها در زمینه بازاریابی و توزیع فرآورده های نفت خام و گاز طبیعی و کلیه کارخانه های دیگر که محصولات قابل استفاده را به مصرف کنندگان و مصرف کنندگان نهایی می آورند، مشغول هستند.

از توسعه پروژه تا مشارکت سهام در کارخانه‌های پتروشیمی، ما کیفیت بالا، کامل بودن دامنه و عملکرد بالای کارخانه را تضمین می‌کنیم.

ما قرارداد کلی مجموعه گسترده ای از کارخانه های پتروشیمی (پایین دست) را با تمرکز ویژه بر پتروشیمی های کالایی مبتنی بر گاز طبیعی ارائه می دهیم. شایستگی اصلی ما در توسعه پروژه و قرارداد EPC نهفته است. برای پروژه‌های خود، رویکرد مدل کسب‌وکار دوگانه را در پیش می‌گیریم، یعنی پروژه‌ها را توسعه می‌دهیم و تجارت مناقصه انتخابی را دنبال می‌کنیم.

بر اساس استراتژی کسب و کار انرژیران و برنامه های آینده برای رشد و گسترش کسب و کار خود در صنایع برق، ما در نظر داریم با ارائه خدمات ارزش افزوده بیشتر مانند پشتیبانی فنی، طراحی و ارتباط دیرینه خود را با مشتریان خود در صنایع برق حفظ کنیم. ساخت تجهیزات مربوطه و تامین مواد و تجهیزات ویژه و همچنین خدمات پس از فروش .

ساخت کارخانه های شیمیایی جدید و همچنین گسترش و نوسازی امکانات موجود، مستلزم به کارگیری صحیح تئوری ها، اصول و تجربه عملی در مهندسی شیمی، همراه با ارزیابی محدودیت های اعمال شده توسط شرایط خاص است. مهندسی یک فرآیند خلاقانه نوآوری است.

بیشتر

ما پروژه ها را تحویل می دهیم و تخصص مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز را به بخش های بالادستی، میان دستی، پایین دستی، مواد شیمیایی، نیرو، و معدن و مواد معدنی ارائه می دهیم.

به لطف طیف وسیعی از خدمات و دامنه تخصص ما، ما با مشتریان خود در هر مرحله از پروژه آنها کار می کنیم: از مفاهیم اولیه تا حفظ و تقویت دارایی های آنها.

نفت و گاز از ۴۰ سال پیش شروع به کار کرد و یکی از اصلی ترین خطوط تجاری گروه انرژی است. انرژی بر تجربه مدیریتی ارزشمند، دانش فنی گسترده و توان مالی قوی خود که در طی بیش از دو دهه حضور فعال در پروژه های انرژی انباشته شده است، متکی است. این گروه اکنون به عنوان یک پیمانکار عمومی پیشرو در پروژه های بزرگ نفت و گاز شناخته شده است.

ما در انرژیران خدمات مدیریت پروژه با کیفیت بالا را با استفاده از فناوری های نوآورانه در پروژه های بزرگ نفت و گاز بالادستی و پایین دستی از جمله:

 • توسعه میدان نفت و گاز
 • خدمات حفاری خشکی و دریایی
 • پالایشگاه های نفت و گاز
 • مجتمع های پتروشیمی
 • ایستگاه های کمپرسور گاز
 • آب و برق و خارج از سایت

با تکیه بر اعتبار مالی قوی گروه، در طرح‌های مختلف EPC، EPCC و EPCF، قراردادهای خدمات فنی و سایر انواع قراردادها به صورت محلی و جهانی حضور داشته‌ایم که مستلزم مشارکت مالی پیمانکار از طریق سرمایه‌گذاری یا هماهنگی است.

توانمندی‌ها و امکانات قوی طراحی، مهندسی و ساخت این گروه باعث شده است تا بتوانیم تجهیزات و بسته‌های کاربردی با فناوری پیشرفته و همچنین کلیه واحدهای فرآیندی را به مشتریان خود ارائه دهیم.