خدمات

ما مشاوره مدیریت پروژه را ارائه می دهیم که به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا پروژه های کوچک تا چند میلیارد دلاری را در خود جای دهد.

عملکرد گذشته ما نشان دهنده توانایی ما در ارائه پروژه ها برای مشتریانی است که با چالش های مختلف روبرو هستند. اینها شامل برنامه های فشرده و سایت های راه دور است که در آن ما باید عوامل محیطی و فناوری را در نظر بگیریم.

به دلیل تجربه گسترده ما در مدیریت پروژه های بزرگ، ما پیمانکاران و توانایی های آنها را در سراسر جهان می شناسیم. این ما را در بهترین موقعیت برای جمع آوری رشته های مختلف پروژه شما قرار می دهد.

زمینه های فعالیت

EPCC

با ترکیب تیم فنی مشتاق خود در انرژیران با تخصص امکانات ساخت خود در انرژیران و همچنین شرکت های بازرگانی داخلی و خارجی (METROPOL & APCOM), ما به طور منحصر به فردی در موقعیتی هستیم که راه حل های بهینه را برای حل نیازها و مشکلات مشتریان برای پروژه های EPC ارائه دهیم. .

فرآیند و مراحلی که برای دریافت کالاها، مواد، بسته‌ها، خدمات تجهیزات و قراردادها با بهترین و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود، همان چیزی است که در بخش خدمات تدارکات انرژی ایران انجام می‌شود.

انرژیران با بیش از ۴۰ سال سابقه در صنعت نفت و گاز به عنوان یک شرکت برجسته EPC شناخته می شود. انرژیران توانایی مدیریت و نظارت بر پروژه ها و همچنین اجرا و ساخت و ساز در صنایع بالادستی نفت و گاز را با امکانات و متخصصان خود دارد.
مزایای شرکت در پروژه ها:

راه اندازی صحیح بر اساس استراتژی تجاری انرژیران برای عملکرد رضایت بخش هر کارخانه یا تجهیزات حیاتی است.

برنامه ای با معیارها و فعالیت های نظارتی توسط تیم راه اندازی انرژیران ایجاد می شود تا پیشرفت را پیگیری کند.

بیشتر

تیم های مدیریت پروژه ما از مجموعه ای از افراد توانمند و با تجربه در سراسر جهان ایجاد شده اند. ما آنها را با مجموعه ای از ابزارها، فرآیندها و سیستم های مدیریت پروژه در سطح جهانی پشتیبانی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که خدمات به طور مداوم و مطابق با بهترین شیوه ها ارائه می شوند.

ما به مشتریان خود نشان می دهیم که چگونه محدوده فنی، هزینه سرمایه، زمان بندی و برنامه های اجرایی را برای توسعه پروژه بهینه کنند. این شامل بارگذاری جلویی مناسب برای به حداکثر رساندن ارزش در تصمیم سرمایه‌گذاری، قبل از تحریم پروژه است تا اطمینان حاصل شود که فرآیند تصمیم‌گیری قوی است.