بر اساس استراتژی کسب و کار انرژیران و برنامه های آینده برای رشد و گسترش کسب و کار خود در صنایع برق، ما در نظر داریم با ارائه خدمات ارزش افزوده بیشتر مانند پشتیبانی فنی، طراحی و ارتباط دیرینه خود را با مشتریان خود در صنایع برق حفظ کنیم. ساخت تجهیزات مربوطه و تامین مواد و تجهیزات ویژه و همچنین خدمات پس از فروش .

برای افزایش گستره محصولات خود، ما در نظر داریم بر روی فناوری پیشرفته تر سرمایه گذاری کنیم تا تجربه خود را در صنایع برق به ویژه در زمینه های زیر افزایش دهیم:

نیروگاه های حرارتی با سوخت زغال سنگ و نفت سنگین

انرژیران با مشارکت در تعدادی از نیروگاه های حرارتی با سوخت زغال سنگ و نفت سنگین در سراسر جهان، مهندسی جامع، از ساخت تجهیزات کلیدی نیرو مانند بویلر، توربین و ژنراتور تا مهندسی، ساخت و راه اندازی را عرضه می کند.

نیروگاه سیکل ترکیبی

انرژیران قرار است سیستم های قدرت کلیدی نیروگاه های سیکل ترکیبی مانند توربین های گازی و توربین های بخار را تامین کند. انرژی ایران به دلیل توانایی خود در تولید و تامین مواد و تجهیزات و رقابت پذیری در اجرای پروژه های EPC به دلیل تجربه انباشته پروژه خود شناخته شده است.

نیروگاه بیوماس

زیست توده، سوختی مبتنی بر چوب که از چوب، غلات و گیاهان ساخته شده است، به عنوان یک منبع انرژی دوستدار محیط زیست توجهات را به خود جلب می کند، زیرا تقریباً هیچ اکسید گوگردی، جزء اصلی بسیاری از آلودگی ها، ندارد و تنها ۳۰ درصد از مقدار آن را منتشر می کند. اکسید نیتروژن ساطع شده از زغال سنگ انرژیران قرار است کارهای مهندسی را با شرکا انجام دهد و دیگ‌ها و توربین‌ها را برای نیروگاه‌های زیست توده تامین کند.