صنایع ماشین سازی کاوه

KMC در سال ۱۹۹۸ به عنوان یک تولید کننده معتبر کلیه تجهیزات ثابت و چندین بسته فرآیندی تأسیس شد، بنابراین طراحی و ساخت بسیاری از اقلام سرب بلند و سایر تجهیزات پروژه های EPC در مراحل اولیه پروژه در ENERGYIRAN و KMC و KMC قابل انجام است. این پروژه باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه می شود.

خدمات مهندسی KMC و طیف محصولات با فناوری پیشرفته برای مطابقت با نیازهای مختلف بازارهای متنوع طراحی شده است.

ما به عنوان یک شرکت هدف گرا پویا با کارخانه های کاملاً مجهز هر روزه، مدیران پروژه های واجد شرایط، مهندسان، نیروی کار ماهر، کارشناسان تجاری و مالی، فرصت های عظیمی را در بازار جهانی کشف و دنبال می کنیم. KMC با همکاری با بهترین ها در عرصه های خود، فناوری و کیفیت را برای مشتریان به ارمغان می آورد و بر اعتقاد خود مبنی بر ارائه بهترین ها در خدمات و تولید تاکید می کند.
سابقه قابل توجه برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه ها در برنامه زمانی فشرده، کارهای سنگین تدارکات و ساخت و ساز، اعتباری را به شرکت می بخشد و مشتریان را تشویق می کند تا با سفارشات تکراری به آن اعتماد کنند. KMC به عنوان شرکت مشتری مدار دارای تجربه های متنوعی در استانداردهای بهداشت و ایمنی، مدیریت کیفیت بوده و قادر به مدیریت پروژه های E، EP و EPC می باشد.